KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12533122
nr 1253 3122
Monica Sangberg
(f. 1937), Sverige
Oljemålning, Flygande barn över Manhattan. Signerad, daterad -81. Olja på duk, 45x39 cm
Monica Sangberg, svensk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:52:31
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)